KONST / Litografier / Färglitografi 5486516
nr 548 6516
Färglitografi
Signerad Elis Ryberg, 70/360, Utsikt från slottsbacken, 52x62
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:21:24
300 kr
650 kr
500 kr
600 kr
700 kr